2. Волейбол
  3. Александър Попов: Андреоли ни превъзхождаше във всички елементи

Александър Попов: Андреоли ни превъзхождаше във всички елементи

Треньорът на мъжкия волейболен отбор на ЦСКА Александър Попов заяви след загубата на тима си от италианския Андреоли (Латин) с 0:3 гейма в мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на Европейската волейболна конфедерация, че съперникът е стигнал напълно заслужено до успеха.

Попов бе категоричен, че играчите на бившия национален селекционер на България Силвано Пранди са доминирали във всички елементи от играта. Треньорът на ЦСКА специално благодари на публиката, която е подкрепила тима.

Специалистът коментира, че в началото на геймовете състезателите на ЦСКА са показали добра игра, но постепенно гостите са взимали инициативата и са налагали превъзходството.

Александър Попов каза още, че очаква в Италия на реванша тимът му да играе освободено.