2. Волейбол
  3. Алексиев със 17 точки за Локомотив в Русия

Алексиев със 17 точки за Локомотив в Русия

Тодор Алексиев наниза 17 точки и се отчете с 3 блока, 47 процента ефективност в атака и 34 процента перфектно посрещане в първия мач от втория турнир на плейаутите за оставане в Суперлигата на Русия по волейбол, в който неговият тим Локомотив-Изумруд (Екатеринбург) загуби с 0:3 гейма (21:25, 24:26, 22:25) от Урал (Уфа).

Тодор Алексиев наниза 17 точки и се отчете с 3 блока, 47 процента ефективност в атака и 34 процента перфектно посрещане в първия мач от втория турнир на плейаутите за оставане в Суперлигата на Русия по волейбол, в който неговият тим Локомотив-Изумруд (Екатеринбург) загуби с 0:3 гейма (21:25, 24:26, 22:25) от Урал (Уфа).

Нашият национал бе най-резултатният състезател в отбора от Екатеринбург, който вече има три загуби и само една победа над Тюмен след първия турнир в Уфа и старта на втория в Калининград, съобщава news4000.

Днес синът на директора в ПФК Спартак С-94 (Пд) Николай Алексиев и компания ще срещнат отбора на Тюмен и само припобеда запазват шансовете си за оцеляване в Суперлигата на Русия.