2. Волейбол
  3. Българско дерби на четвъртфинала за купата на Гърция

Българско дерби на четвъртфинала за купата на Гърция

Българско дерби ще има на четвъртфиналите за купата на Гърция при мъжете. Това определи тегленият в Атина днес жребий. След важната победа с 3:2 над ПАОК, воденият от Петьо Драгиев Финикас ще играе с ЕАП Патрон на Андрей Жеков и Боян Йорданов. Срещата е в сряда 10 февруари и ще се играе на отново на острова след като регламентът предвижда отборите в долната част на класирането да бъдат домакини, пише PlovdivVolley.com.

Това ще бъде вторият мач между ЕАП и Финикас през този сезон. Първата среща бе спечелена с 3:1 гейма от Патра, като именно на нея бе скандалното съдийство и последвалото наказание за домакините от Финикас и за Петьо Драгиев.