2. Волейбол
  3. Белгийският Нолико удари Аркашспор в Шампионската лига

Белгийският Нолико удари Аркашспор в Шампионската лига

Домакините спечелиха с 3:1 срещу турците, вижте всички резултати от мачовете в Лигата тази вечер

Белгийският Нолико Маасейк надигра с 3:1 фаворита за спечелване на групата на ЦСКА във волейболната Шампионска лига Аркашспор.

Така след като днес „червените“ загубиха с 0:3 двубоя си с Ираклис, именно гърците с две победи ще оглавят групата. В първата си среща те надиграха като домакини с 3:2 Нолико.

В днешния мач Аркас беше достоен противник на белгийците само първите два гейма. Турците поведоха с 1:0, след като спечелиха с 25:23 първата част. Втория белгийците измъкнаха много трудно с 27:25, което обърна тотално развоя.

С 25-20 и 25-21 Нолико спечели следващите две части и записа първата си победа в Шампионската лига.