2. Волейбол
  3. Детският волейтим на „Марица” спечели регионално в Асеновград

Детският волейтим на „Марица” спечели регионално в Асеновград

Детският волейболен тим на „Марица” спечели убедително регионалното първенство по мини-волейбол при най-малките - за момичета до 12-годишна възраст, което се проведе в Асеновград.

Малките маричанки на треньорите Цеца Тенева и Георги Илиев тръгнаха с амбициите за успешно представяне там и класиране за по-нататъшната фаза от шампионата – на финалите и се изпълниха намеренията.

Пловдивските момичета станаха първи като на полуфинала победиха първо с 2:0 домакините от „Асеновец” /Асеновград/ - (25:10 и 25:20 в отделните части).

После на финала „Марица”  разгроми също с 2:0 „Хебър” /Пазарджик/ - 25;12 и 25:12 в отделните геймове.

В мача за третото място тимът на „Родопа”/Смолян/ победи с 2:1 „Асеновец”.