2. Волейбол
  3. Добруджа 07 отстъпи пред Войводина

Добруджа 07 отстъпи пред Войводина

Днес програмата на турнира "Мемориал Жарко Петрович" включва две срещи

Добруджа 07 отстъпи с 1-3 гейма от Войводина в първата си среща в международния турнир по волейбол "Мемориал Жарко Петрович" в Нови сад, съобщиха от пресцентъра на клуба.

Мачът продължи 1.47 ч., като добричлии бяха напълно равностойни на домакините. В първата част възпитаниците на Мирослав Живков отстъпиха с 23-25 т., но в следващата изравниха геймовете, спечелвайки с 25-19. Войводина достигна до крайния успех след 25-21 и 25-16 в следващите две части.

В другия мач от турнира Будванска ривиера от Черна гора победи Левски Бол с 3-1 гейма.

Днес програмата на турнира включва две срещи. От 17 часа Добруджа 07 се изправя срещу Будванска ривиера, а от 19 ч. другият български представител - Левски Бол, ще срещне домакините от Войводина.