2. Волейбол
  3. Фаворитите с победи в женското първенство на Volley Mania

Фаворитите с победи в женското първенство на Volley Mania

В срещи от четвъртия кръг ЙАФ - Волей и Mystics спечелиха срещите си с хубава игра

Два от най-добре представящите се отбори в първия сезон на Любителската волейболна лига Volley Mania за жени постигнаха нови победи. В срещи от четвъртия кръг ЙАФ - Волей и Mystics спечелиха срещите си с хубава игра.

ЙАФ - Волей трябваше да прави обрат за успеха си с 3:1 (16:25, 25:20, 25:18, 25:17) над Комета. Капитанът Деси Ризова и съотборничките ѝ успяха да подобрят играта си след загубения първи гейм и стигнаха до победата.

В другата среща от група А Mystics се наложи убедително с 3:0 (25:20, 25:12, 25:15) над No Name. Така те вече имат четири победи, като са загубили само един гейм. Mystics е начело в групата с 12 точки, като има три повече от ЙАФ - Волей.

Muffins взе първа победа във Volley Mania. Йоанна Маринова и останалите момичета в състава спечелиха с 3:1 (8:25, 25:23, 25:22, 25:19) срещу Massive Attack в мача между двата отбора, които досега бяха без успех. Начело в група В е УНСС с пълния актив от девет точки, а Ballbreakers има пет.