2. Волейбол
  3. Финландия този път бе категорична срещу Венецуела - 3:0 гейма

Финландия този път бе категорична срещу Венецуела - 3:0 гейма

След измъчената победа вчера с 3:2 гейма, днес Финландия бе категорична срещу Венецуела - 3:0 (25:21, 25:23, 25:19) в среща от група D на Световната лига. Финландците показаха съвсем различен дух от това, което фновете им видяха вчера. Атаките бяха по-силни, блокадата пък бе трудно пробиваема за южноамериканския им съперник.

След измъчената победа вчера с 3:2 гейма, днес Финландия бе категорична срещу Венецуела -  3:0 (25:21, 25:23, 25:19) в среща от група D на Световната лига. Финландците показаха съвсем различен дух от това, което фновете им видяха вчера. Атаките бяха по-силни, блокадата пък бе трудно пробиваема за южноамериканския им съперник.

Мико Ойванен бе най-резултатен за победителите с 21 точки (1 ас, 3 блока), а Мати Хиетатен добави още 11 точки за победата. Луис Диас записа 18 точки за Венецуела.