2. Волейбол
  3. И Пирин би безпроблемно Монтана – 3:1 гейма

И Пирин би безпроблемно Монтана – 3:1 гейма

Волейболният Пирин Балканстрой стана поредният тим, който победи слабака Монтана, след като преди минути момчетата от Разлог се наложиха с 3:1 (26:24, 25:21, 19:25, 25:20) гейма над своя съперник

Волейболният Пирин Балканстрой стана поредният тим, който победи слабака Монтана, след като преди минути момчетата от Разлог се наложиха с 3:1 (26:24, 25:21, 19:25, 25:20) гейма над своя съперник. Срещата се проведе в зала „Огоста” в Монтана и бе от програмата на 14-ия кръг на родната Суперлига.

Първите два гейма преминаха изцяло под диктовката на гостите от Пирин. Първият бе изключително оспорван и бе спечелен от гостите с 26:24, но през втория домакините свалиха гарда и бяха лесно надиграни с 25:21.

Отборът на Монтана се посъбуди в третата част, когато рано-рано натрупа няколко точки преднина. Домакините вдигнаха оборотите и смазаха своя противник с 25:19, но това не им бе достатъчно, тъй като Пирин спечели двубоя след четвъртия гейм, който спечели с 25:20.