2. Волейбол
  3. Извадиха ЦСКА от мача с Пирин Разлог

Извадиха ЦСКА от мача с Пирин Разлог

Треньорът на "армейците Александър Попов извади отбора от игра заради несъгласие със съдийско решение

Мачът от волейболното първенство при мъжете между Пирин (Разлог) и ЦСКА беше прекратен.

При резултат 1:1 гейма и 17:13 в полза на домакините от Разлог в третата част, треньорът на "армейците Александър Попов извади отбора от игра заради несъгласие със съдийско решение. При атака на Ивайло Стефанов съдиите отсъдиха точка в полза на столичани, но малко след това дадоха разиграването в полза на Пирин.

Изваждането на ЦСКА от полето принуди съдиите да прекратят двубоя от 17-ия кръг между Пирин и "червените".

"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"