2. Волейбол
  3. Левски надви с 3:0 УНСС за купата

Левски надви с 3:0 УНСС за купата

Отборът на Левски се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на България по волейбол за мъже, след като се наложи с 3:0 гейма като гост на УНСС в среща от третия кръг на надпреварата. Двубоят се игра в зала „Икономист” в столицата.

Левски спечели със 25:17 в първия гейм, а във втория се наложи с 25:22. В третия „сините” надделяха с 25:12, а по този начин грабнаха и победата в мача с 3:0.

За четвъртфиналите вече се класираха и тимовете на ЦСКА, Арда, Монтана, Пирин Балканстрой, Марек Юнион-Ивкони и КВК Габрово.