2. Волейбол
  3. Los Invalidos излезе начело в групата си във Volley Mania

Los Invalidos излезе начело в групата си във Volley Mania

Пловдивчаните победиха с 3:1 Инстрейд

Волейболистите на Los Invalidos излязоха начело в групата си във Volley Mania. Пловдивчаните победиха с 3:1 (25:20, 25:20, 18:25, 25:21) Инстрейд.

Последният в група В на А дивизия не успя да поднесе изненада в срещата. Los Invalidos заслужено спечели и събра 17 точки след седем победи и една загуба. Пловдивчани се възползваха от двете поредни поражения на шампиона Гладиаторите, който остана втори с 16.

Златните медалисти от миналия сезон прекъснаха серията си с успех за Купата на Volley Mania. Гладиаторите се наложиха с 3:0 (25:23, 25:21, 25:21) над Каска с лампа и стигнаха полуфиналите. В следващата стъпка от пътя към защитата на купата си шампионите ще срещнат победителя от пловдивското дерби между Plovdiv volley и Los Invalidos.

На полуфиналите се класира и Тракия. Капитанът Георги Георгиев и съотборниците му спечелиха с 3:1 (25:15, 21:25, 25:18, 25:14) срещу Angry Bulls. За място на финала Тракия ще спори с миналогодишния финалист Металиченца.