2. Волейбол
  3. Марек Юнион Ивкони няма да привлича нови играчи

Марек Юнион Ивкони няма да привлича нови играчи

Волейболният Марек Юнион Ивкони, който снощи победи с 3:1 гейма отлично представящия се в Шампионската лига отбор на ЦСКА няма да взима нови играчи преди началото на втория полусезон в Суперлигата.

Треньорът Милчо Миланов остана доволен от успеха снощи и каза, че когато липсва напрежение състезателите му успяват да покажат истинските си качества. За това се надява да продължат да показват истинските си възможности и в официалните срещи от Националната волейболна лига защото се видя, че и в тоя си състав Марек Юнион Ивкони може да играе добре. Утре от 17.30 часа дупнишкият тим ще премери сили с шампиона Левски-Сиконко отново в София и с това контролите от подготвителния лагер приключват. В събота Марек Юнион Ивкони няма да играе мач от първия кръг на втория полусезон заради участието на техния съперник ЦСКА в Шампионската лига и предстоящото гостуване на Уникаха (Испания). Така тимът от Дупница ще започне полусезона с гостуване на Монтана следващата седмица.

Новината пък е, че Марек Юнион Ивкони се отказва категорично от привличането на нови играчи и ще обиграва собствени кадри.

През миналата година с първия отбор започнаха юношите Павел Душков и Станислав Величков. Първият влизаше по-рядко в игра докато Величков се справя много добре като либеро на мястото на напусналия Христо Христов.