2. Волейбол
  3. Марек Юнион-Ивкони с впечатляващ обрат в Монтана, Арда продължава черната си серия

Вижте всички резултати от 15-ти кръг на Националната волейболна лига

Волейболният тим на Марек-Юнион Ивкони победи трудно с 3:2 гейма (27:25; 26:24; 19:25; 18:25; 12:15) като гост тима на Монтана. Оспорваната среща бе част от 15-ти кръг на Националната волейболна лига при мъжете. В зала "Огоста" Монтана поведе с 2:0 гейма, но след нахъсана игра и сериозен характер Марек излезе победител в петгеймовата драма.

В друга среща от 15-ти кръг Левски Волей надделя с 3:0 гейма (22:25; 16:25; 23:25) като гост на Арда пред 1000 верни фенове на тима от Кърджали. Мачът в зала "Арпезос" бе шанс за домакините да прекъснат негативната си серия от загуби, но столичани показаха по-добра игра и повече концентрация в атака и заслужено победиха.

Вижте всички резултати от 15-ти кръг на Националната волейболна лига - Суперлига:

Черно море БАСК - Нефтохимик 2010 1:3 гейма (16:25    14:25    25:23    17:25)

ЦСКА - Виктория Волей 3:0 гейма (25:21    25:10    25:20)

Пирин Балканстрой - Ботев 3:0 гейма (25:23    25:20    25:19)

Славия - КВК Габрово 3:0 гейма (25:21    25:20    25:19)

Арда - Левски Волей 0:3 гейма (22:25    16:25    23:25)

Монтана - Марек Юнион-Ивкони 2:3 гейма (27:25    26:24    19:25    18:25    12:15)