2. Волейбол
  3. Монтана надви Славия на волейбол

Монтана надви Славия на волейбол

Младен Младенов бе топреализатор на двубоя с 24 точки

Монтана победи Славия с 3:1 (28:26, 25:22, 25:27, 25:20) гейма в среща от ХV кръг на волейболната Суперлига при мъжете. Двубоят се игра пред пълни трибуни в зала “Огоста”. Домакините взеха трудно първите два гейма, отпуснаха се в третия, за да бъдат убедителни в четвъртия.

Младен Младенов бе топ-рализатор на двубоя с 24 точки. Камен Каменов изигра най-добрия си мач за Монтана през този сезон, отлично се включи в края и Бранимир Баев-Барни. За Славия Петров се отличи с 20 т.

Монтана - Славия 3:1

(28:26, 25:22, 25:27, 25:20)

Монтана: Йотов 7, Николов 11, Каменов 14, Стоянов, Младенов 24, Баев 7, Г. Георгиев-либеро (Цветанов 6, Александров). Треньор Северин Димитров.

Славия: Кордов 7, Костадинов 9, В. Петров 10, К. Петров 20, Делчев 3, Ризов 1, М. Иванов-либеро (Иванов). Треньор Стефан Демерджиев.