2. Волейбол
  3. Монтана загуби у дома от Арда (Кърджали) с 0:3 гейма

Монтана загуби у дома от Арда (Кърджали) с 0:3 гейма

В отложения от осмия кръг мач за Суперлигата на България Монтана (Монтана) загуби у дома от Арда (Кърджали) с 0:3 (15:25, 20:25, 15:25) за 64 минути игра.

Монтана  загуби у дома от Арда (Кърджали) с 0:3 гейма

Гостите от Кърджали отново демонстрираха страхотна игра и значително подобрение в сработката от показаното през есенния дял. Старши треньорът Иван Халачев бе изключително доволен от подопечните си и изрази надежда, че ще успеят да поднесат някоя изненада на турнира Атаро Клима, който започва в понеделник в София. "Като машини са", каза той накратко за своите волейболисти.

Арда е на шесто място във временното класиране с 11 точки от 3 победи и 6 загуби и успя да възстанови минималната разлика от една точка след петия Пирин Балканстрой (Разлог). Монтана продължава да бъде на последното осмо място в Суперлигата с 2 точки от 1 победа и 8 загуби.

Монтана (Монтана): Банчев, Т. Георгиев, Котев, Петров, Иванов, Милков, либеро Боюклиев, Г. Георгиев, Николов, старши треньор Цано Цанов

Арда (Кърджали): Раев, Нешев, Доникян, Димов, Кавалджиев, Йорданов, либеро Колев, Хаджиев, Маринов, Ковачевски, старши треньор Иван Халачев