2. Волейбол
  3. Над 1000 зрители видяха нова победа на България над Португалия

Над 1000 зрители видяха нова победа на България над Португалия

Българският национален отбор по волейбол за мъже победи с 3:0 (25:17, 25:19, 25:21) състава на Португалия в приятелски мач, игран пред повече от хиляда зрители в зала "Христо Ботев".

В допълнителния четвърти гейм българите не оставиха никакви шансове на гостите и отново спечелиха, този път с 25:18. Това е втора победа за селекционера Камило Плачи начело на "трикольорите".

България започна в състав: Светослав Гоцев, Георги Братоев, Цветан Соколов, Виктор Йосифов, Тодор Скримов, Тодор Алексиев, както и либерото Мартин Божилов. В групата за двубоя бяха още Станислав Петков, Николай Пенчев, Валентин Братоев, Данаил Милушев, Борислав Апостолов и Добромир Димитров.

Утре отново от 17.30 часа в зала "Христо Ботев" ще се проведе нов приятелски мач между България и Португалия.

Припомняме, че и вчера "трикольорите" спечелиха двубоя с Португалия, който се игра при закрити врата.