2. Волейбол
  3. Националите тренират доброволно

Националите тренират доброволно

Тренировка по собствено желание направиха волейнационалите след втората победа над Република Корея.

Тренировка по собствено желание направиха волейнационалите след втората победа над Република  Корея.

Силвано Пранди пусна тима в почивка, но въпреки това някои играчи отидоха във фитнеса, съобщава "7дни спорт". Останалите се разходиха из Инчеон, където накупиха сувенири за спомен.

Днес тимът лети директно за Амстердам, а от там с автобус ще се отправи за Апелдорн. Мачовете от третия кръг на Светoвната лига със сензацията Холандия са в събота и неделя.

След като "лалетата" изненадаха като гости Бразилия и ги надиграха с убедителното 3:0, късно снощи настоящите световни шампиони си върнаха за загубата и постигнаха успех с 3:1 гейма.

След изиграните през уикенда мачове водач в нашата група "А" е именно тимът на Холандия с 9 точки, следва го Бразилия с 8 и България със 7. На последното четвърто място без спечелена точка до този момент е отборът на Корея.