2. Волейбол
  3. Националите загубиха втората контрола срещу Франция

Националите загубиха втората контрола срещу Франция

Волейболните национали загубиха с 1:3 (15, -16, -23, -19) втората контрола с Франция. Мачът се игра пред пълните трибуни в зала “Христо Ботев”, а “петлите” взеха реванш за загубата 2:3 в събота.

Волейболните национали загубиха с 1:3 (15, -16, -23, -19) втората контрола с Франция. Мачът се игра пред пълните трибуни в зала “Христо Ботев”, а “петлите” взеха реванш за загубата 2:3 в събота. С първата среща бе открита новата зала в Горна Малина. Вчера старши треньорът ни Камило Плачи направи две промени в стартовия състав. Сред титулярите се завърна Тодор Алексиев, който не игра в събота поради лични причини. Тодор Скримов получи почивка заради леко възпаление на рамото. Теодор Тодоров пък започна в центъра вместо Николай Николов.

Цветан Соколов бе най-резултатен с 12 т., като диагоналът ни игра само в първия и четвъртия гейм. Във втората и третата част на полето бе Данаил Милушев, който се отчете с 8 т.  Тодоров и Валентин Братоев добавиха по 9.

В сряда националите заминават за Словения, където ще участват на четиристранен турнир. Освен домакина ще срещнем съставите на Канада и Дания.