2. Волейбол
  3. Национално първенство по плажен волейбол част от турнирите М-Тel Beach Masters ще се проведе в София следващата седмица.

В периода 4 – 6 септември пред НДК в София ще се проведе Националното първенство по плажен волейбол. Участие в турнира ще вземат общо 12 мъжки и осем дамски отбора, а победителят ще спечели титлата „Шампион на България за 2009 година“! Това е последният четвърти турнир, с който ще се закрие тазгодишния сезон на M-Tel Beach Masters.

Национално  първенство по плажен волейбол част от турнирите М-Тel Beach Masters ще се проведе в София следващата седмица.

В периода 4 – 6 септември пред НДК в София  ще се проведе Националното първенство по плажен волейбол. Участие в турнира ще вземат общо 12 мъжки и осем  дамски отбора, а победителят ще спечели титлата „Шампион на България за 2009 година“! Това е последният четвърти турнир, с който ще се закрие тазгодишния сезон на M-Tel Beach Masters.

Инициативата за обучение на млади таланти носеща името M-Tel BeachMasters Kidsще продължи и в София. Деца от волейболните клубове в София и региона ще имат възможност да научат повече за техниките на плажния волейбол от треньори и професионални състезатели. Програмата включва подготовка и обучение на 5 септември от 18 до 20 часа и турнир от 8 до 10 часа на следващия ден. M-Tel Beach Masters Kids се осъществи за първи път на територията на град Кърджали и това ще бъде второто му издание.

Веригата  турнири по плажен волейбол M-Tel Beach Masters се провежда за трета поредна година на територията на България. Турнирът се организира със съдействието на Столична община и генералното спонсорство на М-Тел. Партньори на инициативата са също редица частни компании и различни медии.