2. Волейбол
  3. Неочаквана победа за Арис над тима на Пламен Константинов в отложен мач от гръцкото първенство

Снощи в Солун се изигра отложената среща от 12-тия кръг на мъжкото първенство на Гърция между Ираклис (Солун) и Арис (Солун). Малко неочаквано, краен победител в двубоя излязоха гостите от Арис, които спечелиха с 3:1 (17:25, 25:22, 25:23, 25:22).

Тимът на Ираклис пропиля възможности за спечелване на втория и четвъртия гейм, когато след второто техническо прекъсване имаше аванс от 3-4 точки, който противниците и в двата случая успяха да обърнат.

Пламен Константинов отбеляза 8 точки (6 атаки, 2 блокади) и се отчете с 44% на посрещане за Ираклис. Тодор Баев не се появи на терена.

Небесносините не успяха да съкратят преднината от 3 точки, която ЕА Патрон (Патра) има пред тях във временното класиране. Патрон е трети с 30 точки, а Ираклис - четвърти с 27.