2. Волейбол
  3. Ники Желязков: Втори ден катастрофално съдийство!

Ники Желязков: Втори ден катастрофално съдийство!

"Днес ни наказват с картони, а тези тюфлеци никой с нищо не ги наказва!"

Треньорът на Нефтохимик 2010 (Бургас) изригна след втората полуфинална среща в Efbet Супер Волей, в която бургазлии победиха Монтана с 3:1.

“Вчера не говорих за съдийството, но днес ще почна със съдийството и ще свърша със съдийството. Вчера при резултат 24:23 в четвъртия гейм беше ощетен нашия отбор с явна точка, за да не стане резултата 2:2. Аз не знам дали ще спечелим петия гейм, но вчера резултатът можеше да бъде различен, ако колегата, втори съдия днес, беше свирил правилно. Днес втори ден катастрофално съдийство. Това не е съдийство за плейоф. Трудът цяла година на отбора може да бъде опропастен по този начин. Днес ни наказват с картони, а тези тюфлеци никой с нищо не ги наказва! Не може да продължава така това нещо! В момента съм афектиран, но това съдийство е скандално. Не може в България да твърдим, че искаме да вдигнем нивото на българския волейбол с това съдийство. С това приключвам! Благодаря на момчетата за това, което показаха днес. Аз няма какво повече да кажа!”, заяви Николай Желязков веднага след мача.