2. Волейбол
  3. Нова победа за отбора воден от Драган Нешич

Нова победа за отбора воден от Драган Нешич

България победи и в третата си среща на домакинската квалификация за Световнтото първенство догодина. Момичетата на Драган Нешич загубиха гейм за първи път от старта на турнира, който се провежда в габровската зала "Орловец", но все пак се наложиха с 3:1 (25:22, 25:16, 26:28, 25:20) гейма над северната ни съседка Румъния.

България победи и в третата си среща на домакинската квалификация за Световнтото първенство догодина. Момичетата на Драган Нешич загубиха гейм за първи път от старта на турнира, който се провежда в габровската зала "Орловец", но все пак се наложиха с 3:1 (25:22, 25:16, 26:28, 25:20) гейма над северната ни съседка Румъния.

Отличен мач за българките изнесе Ева Янева, която отбеляза 24 точки, по 15 добавиха Радостина Цитигой и Страшимира Филипова. За румънките отново най-много точки отбеляза Кармен Маринела Търля - 20.

Утре е последният мач за нашите, среща, която ще реши и спора за първото място между България и Чехия.