2. Волейбол
  3. Отборът на Силвано Пранди и Владо Николов разби Раднички Комбанк в мач за Купата на ЦЕВ

И двата "български" отбора, които имаха снощи мачове за Купата на ЦЕВ, се поздравиха с чисти победи у дома. При мъжете, Бре Банка Ланути (Кунео, Италия) на националния селекционер на България Силвано Пранди и националния диагонал Владимир Николов разби Раднички Комбанк (Крагуевац, Сърбия) с 3:0 (25:19, 25:14, 25:23) и е само на гейм от следващия кръг на турнира. 1200 зрители наблюдаваха мача, който продължи 67 минути, през които Николов се отчете с 9 точки.

И двата "български" отбора, които имаха снощи мачове за Купата на ЦЕВ, се поздравиха с чисти победи у дома.

На Цветелина Заркова и нейния Роте Рабен (Филсбибург, Германия) бяха нужни само 64 минути, за да се поздравят с тригеймова победа над гостуващия Джинестра (Одеса, Украйна) с 3:0 (25:21, 25:15, 25:15) и да застанат пред прага на следващия кръг.

Тази вечер има още един "български" мач за Купата на ЦЕВ. Ръководеният от Мартин Стоев Халкбанк (Анкара, Турция) с Николай Иванов, Тодор Алексиев и Данаил Милушев гостува на Уникаха Алмериа (Алмерия, Испания) от 21:30 българско време.