2. Волейбол
  3. Пирин Балканстрой спечели плейофния сблъсък с Марек Юнион Ивкони в два мача

Пирин Балканстрой спечели плейофния сблъсък с Марек Юнион Ивкони в два мача

Пирин Балканстрой победи за втори път Марек Юнион Ивкони и стана третият полуфиналист в Суперлигата. След като момчетата на Мирослав Живков се наложиха с 3:2 гейма в мача, игран в Дупница, днес тимът от Разлог бе по-категоричен в своята зала и постигна чиста победа с 3:0 гейма (25:23, 25:20, 25:21).

Пирин Балканстрой  победи за втори път Марек Юнион Ивкони и стана третият полуфиналист в Суперлигата. След като момчетата на Мирослав Живков се наложиха с 3:2 гейма в мача, игран в Дупница, днес тимът от Разлог бе по-категоричен в своята зала и постигна чиста победа с 3:0 гейма (25:23, 25:20, 25:21).

Така миналогодишният вицешампион тази година остава на четвърта позиция поне засега. Единственият вариант отборът от Дупница да се смъкне с място надолу е днешният им съперник Пирин Балканстрой да се поздрави с крайния успех във волейболното първенство на страната при мъжете.