2. Волейбол
  3. Пирин-Балканстрой записа две победи в Гърция

Пирин-Балканстрой записа две победи в Гърция

Волейболният тим на Пирин-Балканстрой продължава с добрите си игри в предсезонната подготовка. След спечелването на силния турния в Разлог за "Купа Пирин" миналата седмица, възпитаниците на треньора Мирослав Живков постигнаха две победи с по 3:1 гейма, като гости срещу срещу гръцкия Александруполис.

Волейболният тим на Пирин-Балканстрой продължава с добрите си игри в предсезонната подготовка. След спечелването на силния турния в Разлог за "Купа Пирин" миналата седмица,  възпитаниците на треньора Мирослав Живков постигнаха две победи с по 3:1 гейма, като гости срещу срещу гръцкия Александруполис.

Във втората среща в игра за Пирин-Балканстрой се появи и разпределителят Франциско Сотелдо, който изкълчи глезен по време на международния турнир в Разлог. Въпреки, че игра един мач, венецуелецът не е напълно готов и ще му трябва още време да възстановяване.

Отборът на Пирин-Балканстрой приключва серията от контроли с двата поредни мача срещу ЛУКойл-Нефтохимик, които предстоят да се изиграят в Бургас в петък и събота. На 17 октомври (събота)  Пирин-Балканстрой започва участието си в Националната волейболна лига с домакински мач срещу Славия. Двубоят в зала "Септември" в Разлог е с начален час 17.30 часа.