2. Волейбол
  3. Радо Стойчев: Не знам какво се случи след първите два гейма

Радо Стойчев: Не знам какво се случи след първите два гейма

"Съжалявам, че не успяхме да затворим мача след 2:0 гейма в наша полза. Лошият резултат за нас се получи буквално за секунди. Това е голямо разочарование за нас. Честитя титлата на съперника ни, който напълно си заслужи „скудетото” след игрите, които показа”, заяви старши треньорът на Тренто Радостин Стойчев след снощната загуба от Копра Нордмеканика Пиаченца в петия, решаващ двубой за волейболната титла на Италия.

„Твърде рано е да се каже какво се случи след първите два гейма. Нашата игра видимо спадна и не бяхме на ниво нито физически, нито психически. Освен това трябва да отбележим и шестте блокади на Рак в средата на третата част, които напълно обърнаха играта”, допълни треньорът.