2. Волейбол
  3. Сърбия победи Испания във втората среща за деня от нашата група

Сърбия победи Испания във втората среща за деня от нашата група

Сърбия победи Испания като домакин с 3:0 (25:12, 25:15, 30:28) само за 74 минути в Ниш в среща от група А на Европейската волейболна лига за жени. Двата отбора са в една група с България и Гърция.

Сръбкините се затрудниха само в третата част, която завърши при резултат 30:28, особено след като в един момент се стигна до разлика от 3 точки в полза на испанките, при това в края на гейма. Домакините обаче показаха характер и успяха да се измъкнат от трудната ситуация.

Днес е втората среща между съперниците ни за място във финалната четворка. Нашите пък играят втори мач срещу Гърция в Оретиада, след като вчера победиха трудно с 3:2 гейма.