2. Волейбол
  3. Шампионът във Volley Mania се промъкна драматично на полуфиналите

Шампионът във Volley Mania се промъкна драматично на полуфиналите

Plovdiv Volley направиха обрат до 2:1 победи в серията с Los Invalidos

Волейболистите на Plovdiv Volley се класираха много трудно за полуфиналите в елита на Любителската лига Volley Mania. Шампионите от предишните два сезона направиха обрат до 2:1 победи в серията с Los Invalidos.
В решителния мач Plovdiv Volley се наложи с 3:0 (26:24, 26:24, 25:23). Срещата беше изключително оспорвана, като и в трите гейма домакините спечелиха с минимална преднина.

Пловдивското дерби започна с убедителна победа с 3:0 за Los Invalidos. След това шампионите стигнаха до обрат за 3:1 (10:25, 25:23, 25:23, 25:23), като тогава също спечелиха и трите гейма с по две точки разлика.

Същия обрат в серията постигна и финалистът от миналата година Светците. Отборът от Берковица спечели с 3:1 (21:25, 25:17, 25:21, 25:17) срещу Каска с лампа в решителния мач.

В Б дивизия Тигрите отстраниха Кърджали волей. Софиянци спечелиха серията с 2:1 победи, като в третия мач постигнаха 3:0 (25:16, 25:20, 25:22) в залата на Славия и вече са на четвъртфинал.

"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"