2. Волейбол
  3. Шампионите ще защитават титлата си, ЦСКА е първият финалист в Суперлигата

Шампионите ще защитават титлата си, ЦСКА е първият финалист в Суперлигата

ЦСКА победи Пирин Балканстрой и в третия мач между двата тима от полуфинална плейофна серия. „Червените” този път бяха гости в Разлог, но се правиха сравнително лесно със своите домакини – 3:0 гейма (25:22, 25:23, 25:20).

Мачът продължи само час и десет минути и финализира битката между тима от София и този от Разлог. Така вече е известен първият финалист в Суперлигата и това е отборът на миналогодишния първенец ЦСКА.

Момчетата на Сашо Попов спечелиха плейофната серия с 3:0 победи (по регламент се играе до три победи от пет мача), след победи от по 3:0 гейма в трите срещи.