2. Волейбол
  3. Славия се измъчи с Академик

Славия се измъчи с Академик

Женският отбор на Славия (София) завърши полусезона в Държавното първенство с измъчена победа над съгражданките от Академик.

Без две от своите досегашни титулярки - Славина Колева, преминала във френския Сен Рафаел (Сен Рафаел), и Ася Динова, на проби в израелски клуб - Белите трудно намериха своя облик при домакинството си на Студентките, спечелено с 3:1 (25:17, 18:25, 25:19, 25:18).

Все пак, постигнатата в крайна сметка победа остави Славия в горната половина на таблицата по време на зимната почивка. Момичетата на наставника Стефан Демерджиев (на снимката) са четвърти с 11 точки от 4 победи и 3 загуби. Академик, за който спечеленият днес гейм беше едва втори от началото на сезона, се закотви на дъното на таблицата със 7 точки от 7 загуби.