2. Волейбол
  3. Стана ясна програмата за турнира "Купа Пирин"

Стана ясна програмата за турнира "Купа Пирин"

Четири отбора ще се впуснат в традиционния турнир по волейбол за "Купа Пирин" в Разлог, който е организиран от местния клуб "Пирин-Балканстрой", предаде кореспондент на Novsport.com. Отборите, които ще играят помежду си в дните от 24 до 26 септември, са Пейкан (Иран), Ираклис (Гърция), Лукойл -Нефтохимик (Бургас) и домакините Пирин-Балканстрой (Разлог). Официалното откриване на турнира ще започне в 15.30 часа, а веднага след това от 16.00 часа започват и самите срещи. В първия мач един домакинът Пирин-Балканстрой ще играе срещу шампиона на Иран - Пейкан. От 18.00 часа в зала „Септември" е втората среща за деня между Лукойл-Нефтохимик и Ираклис. На следващия ден турнирът продължава с мач от 16.00 часа между Лукойл - Пейкан и от 18.00 часа - Пирин-Балканстрой - Ираклис. В програмата на волейболната надпревара в последния ден са включени срещите Ираклис - Пейкан от 16.00 часа и Пирин-Балканстрой - Лукойл-Нефтохимик от 18.00 часа. Турнирът ще бъде закрит от временно изпълняващия длъжността кмет на град Разлог Благой Дункин, както и председателят на ОбС-Разлог и председател на Надзорния съвет в Пирин-Балканстрой Радко Тумбев, а церемонията ще се състои в паузата между двата мача. Победителят ще получи купа, а най-добрите играчи ще получат индивидуални награди. Очаква се отборите на Лукойл-Нефтохимик и гръцкият Ираклис да пристигнат утре след обяд в Разлог и вечерта да проведат по една тренировка. Тимът на Пейкан вече от дни се готви в планинското градче, дори изигра вече и няколко контроли. Отборът на Пирин-Балканстрой също се представя добре в предсезонните си контроли и вече има две победи с по 3:0 гейма над Марек Юнион Ивкони, една победа с 3:1 гейма срещу носителя на Купата на България ЦСКА и една загуба с 1:3 гейма от Пейкан.

Четири отбора ще се впуснат в традиционния турнир по волейбол за "Купа Пирин" в Разлог, който е организиран от местния клуб "Пирин-Балканстрой", предаде кореспондент на Novsport.com. Отборите, които ще играят помежду си в дните от 24 до 26 септември, са Пейкан (Иран), Ираклис (Гърция), Лукойл-Нефтохимик (Бургас) и домакините Пирин-Балканстрой (Разлог). Официалното откриване на турнира ще започне в 15.30 часа, а веднага след това от 16.00 часа започват и самите срещи.

В първия мач един домакинът Пирин-Балканстрой ще играе срещу шампиона на Иран - Пейкан. От 18.00 часа в зала „Септември" е втората среща за деня между Лукойл-Нефтохимик и Ираклис.

На следващия ден турнирът продължава с мач от 16.00 часа между Лукойл - Пейкан и от 18.00 часа - Пирин-Балканстрой - Ираклис. В програмата на волейболната надпревара в последния ден са включени срещите Ираклис - Пейкан от 16.00 часа и Пирин-Балканстрой - Лукойл-Нефтохимик от 18.00 часа.

Турнирът ще бъде закрит от временно изпълняващия длъжността кмет на град Разлог Благой Дункин, както и председателят на ОбС-Разлог и председател на Надзорния съвет в Пирин-Балканстрой Радко Тумбев, а церемонията ще се състои в паузата между двата мача.

Победителят ще получи купа, а най-добрите играчи ще получат индивидуални награди. Очаква се отборите на Лукойл-Нефтохимик и гръцкият Ираклис да пристигнат утре след обяд в Разлог и вечерта да проведат по една тренировка. Тимът на Пейкан вече от дни се готви в планинското градче, дори изигра вече и няколко контроли. Отборът на Пирин-Балканстрой също се представя добре в предсезонните си контроли и вече има две победи с по 3:0 гейма над Марек Юнион Ивкони, една победа с 3:1 гейма срещу носителя на Купата на България ЦСКА и една загуба с 1:3 гейма от Пейкан.