2. Волейбол
  3. Тимът на Енерго Про поднесе изненада в четвъртия кръг на волейболния турнир за любители в Добрич

Домакините от Изида запазиха първата позиция след успех с 2-1 над Рефреш

Тимът на Енерго Про поднесе изненада в четвъртия кръг на волейболния турнир за любители в Добрич „Изида волей къп”, след като надделя с 2-1 над ветераните на Добруджа. Домакините от Изида запазиха първата позиция след успех с 2-1 над Рефреш, а Калиакра остана на второ място след победа с 3-0 над Йонивел.

Убедителни в своята среща бяха четвъртите в класирането – юношите на Добруджа, които се наложиха с 3-0 над Вихър, съобщават от пресцентъра на Изида.

В останалите мачове от програмата се получиха следните резултати: Екип – Добрич волей 3-0 и Троя – Аксаково 3-0. Почиваше отборът на Балчик.

Двубоите се провеждат в зала УСШ в Добрич в неделните дни, а входът за срещите е безплатен.