2. Волейбол
  3. Тийнейджъри спечелиха четвъртия турнир от веригата Beach Volley Mania 2013

Тийнейджъри спечелиха четвъртия турнир от веригата Beach Volley Mania 2013

Николай Манчев и Кристиян Петров спечелиха турнира по плажен волейбол за "Купата на Сердика", група Б, който се проведе на покрива на "Сердика център"

Николай Манчев и Кристиян Петров спечелиха турнира по плажен волейбол за "Купата на Сердика", група Б, който се проведе на покрива на "Сердика център". Двамата показаха много добра игра и заслужено триумфираха в четвъртото състезание от веригата за любители Beach Volley Mania 2013.

В оспорвания финал те победиха с 2:1 (21:17, 15:21, 15:11) Мартин Великов и Иво Костадинов. Николай Манчев, който е брат на разпределителя Георги Манчев, и Петров се представиха много силно в тайбрека, в който проявиха и характер.

Бронзовите медали отидоха при Стефан Григоров и Георги Ботев. Двамата се завърнаха в любителските турнири с трето място, дошло след 2:1 (21:16, 15:21, 15:11) срещу Валентин Пейчинов и Илиян Пейчинов.

Управителят на "Сердика център" Димитър Кехайов връчи наградите и медалите на най-добрите в турнира. "Благодарни сме на домакините от "Сердика център", защото ни предлагат отлични условия и допринасят за развитието на плажния волейбол", казаха от Volley Mania.

От любителската лига подариха екипи с N1 на Кехайов с обяснението, че най-големият плажен купон в София това лято е на покрива на "Сердика център". Volley Mania ще организира още два или три турнира в търговския център.