2. Волейбол
  3. Трети поредни победи за Вихър, Рефреш и Йонивел в "Изида волей къп"

Трети поредни победи за Вихър, Рефреш и Йонивел в "Изида волей къп"

Чисти победи с 3-0 записаха и ветераните на Добруджа и Екип

Изиграха се срещите от третия кръг на турнира по волейбол за аматьори „Изида волей къп”, информират от пресцентъра на надпреварата в Добрич.

Отборите на Вихър, Рефреш(Варна) и Йонивел записаха третите си поред победи в зала УСШ пред погледа на десетки любители на волейбола. От фаворитите най-лесно до успеха достигнаха състезателите от морската ни столица, които спечелиха с 3-0 гейма над Троя. В дербито Йонивел надделя с 2-1 над домакините от Изида, като с победа със същия резултат се поздравиха и представителите на Вихър в мача си с Добрич волей. Чисти победи с 3-0 записаха и ветераните на Добруджа и Екип в двубоите си с Калиакра и Ремакс. Първи успех в тазгодишното издание извоюваха волейболистите на Балчик, които се наложиха с 2-1 над Аксаково. Мачовете от четвъртия кръг ще се проведат на 10 ноември.