2. Волейбол
  3. ЦСКА е на полуфинал при жените

ЦСКА е на полуфинал при жените

Техният съперник ще стане ясен от развоя на двубоя между Локомотив София и Казанлък

ЦСКА се класира за полуфиналите на женското ни първенство по волейбол. Тимът на Юлия Иванова отстрани в два мача Берое. „Червените“ се наложиха над съперника си с 3:1 (25:22, 20:25, 25:17, 25:20) при визитата в Стара Загора. Така те затвориха серията с 2-0 победи.

Техният съперник за място във финала ще стане ясен от развоя на двубоя между Локомотив София и Казанлък. Тимът от града на розите спечели първия мач, а по-късно днес е ответният, който ще се проведе в столицата.

Срещата в Стара Загора премина равностойно до средата на третия гейм. ЦСКА взе първата част с 25:22, след което отстъпи във втората с 20:25. В третата домакините имаха аванс в началото от 5 точки, но „червените“ бързо успяха да се ориентират, подобриха посрещането и организацията, което ги изведе и до крайната победа след 25:17 и 25:20.