3. ЦСКА не сгреши срещу Дея спорт

ЦСКА не сгреши срещу Дея спорт

Треньорът на "червените" игра цял мач

ЦСКА победи Дея спорт с 3:0 (23, 18, 18) в среща от 15-и кръг на Суперлигата.

Помощник-треньорът на ЦСКА Ивайло Стефанов, който води тима в последните двубои заради отсъствието на болния Александър Попов, игра цял мач. Стефанов смени в титулярния състав Симеон Александров.

В първия гейм гостите се държаха близо до съперника, но в края при 22:22 ЦСКА взе преднина от две точки и поведе.

В началото на втората част "армейците" затрудниха посрещането на гостите и дръпнаха с 5:1. В този гейм домакините бяха по-убедителни и удвоиха. В третата част "червените" натрупаха солиден аванс още в началото и записаха чиста победа.

Във временното класиране ЦСКА остава на втора позиция след първия Хебър. Дея спорт е на 11-о място.

В четвъртък, 7 февруари, ЦСКА гостува на Левски в дербито на Суперлигата. Мачът е от 18:30 ч. в зала "Универсиада". Дея спорт е домакин на Монтана в събота от 17:00 ч.