2. Волейбол
  3. ЦСКА отнесе Спартак'96 (Пл) с 3:0

ЦСКА отнесе Спартак'96 (Пл) с 3:0

Женският волейболен отбор на ЦСКА записа поредна категорична победа в първенството, след като разгроми у дома Спартак'96 (Плевен) с 3:0 (25:8, 25:12, 25:18).

В първия гейм старши треньорът Атанас Петров заложи на основната си шестица и завърши с рекордния резултат 25:8. Във втория и третия гейм взеха участие абсолютно всички състезателки от резервната скамейка, но това не повлия на категоричния резултат и ЦСКА затвори геймовете съответно на 25:12 и 25:18.

"Червените" продължават да бъдат категоричен лидер в класирането с 22 точки и без нито една загуба и нито загубен гейм, а плевенчанки са на 6-то място с 13 точки. В следващия кръг армейките гостуват на аутсайдера Академик (София), а Спартак приема Славия. Срещите са в сряда (10 февруари) съответно от 17:30 и 18:00 часа.