2. Волейбол
  3. ЦСКА с шести успех в женската НВЛ

ЦСКА с шести успех в женската НВЛ

Момичетата на Юлия Иванова се наложиха у дома над Спартак`96 (Плевен) с 3:0 гейма (25:16, 25:14, 25:14).

Волейболистките на ЦСКА постигнаха шеста победа в Националната волейболна лига при жените. В мач от последния кръг от първия дял на първенството състезателките на треньорката Юлия Иванова се наложиха у дома над Спартак`96 (Плевен) с 3:0 гейма (25:16, 25:14, 25:14).

Отборът от Плевен завършва първия дял от шампионата само с един спечелен мач. За ЦСКА най-резултатна с 10 точки бе Джесика Николова. С 9 точки завърши резервата Евелин Тулина. За Спартак

Виктория Стоянова реализира 6 точки. Така във временното класиране ЦСКА има 17 точки след 6 победи и 1 загуба, докато Спартак е на предпоследното 7-мо място с 3 точки след 1 победа и 6 загуби.

По-късно днес са мачовете Славия СУ- Локомотив 1929 Връбница и Казанлък Волей – Левски Волей. Двубоят Марица (Пловдив) – Феникс 09 (Шумен) бе отложен за 24 ноември.