2. Волейбол
  3. ЦСКА - Славия и Марица - Левски Волей са полуфиналите за купата при жените

ЦСКА - Славия и Марица - Левски Волей са полуфиналите за купата при жените

Двубоят между шампионките и заемащите трето място в първенството волейболистки ще е от 15.30 часа

ЦСКА и Славия откриват полуфиналите за Купата на България при жените, които ще се играят утре в столичната зала "Христо Ботев". Двубоят между шампионките и заемащите трето място в първенството волейболистки ще е от 15.30 часа.

Веднага след края на този двубой на терена ще излязат Марица и Левски Волей.

Победителите от двата мача, които ще се предават отново от Sportmedia.tv, ще си оспорват трофея на финала в неделя, а загубилите ще играят за третото място.

Волейболната програма от Купата на България в съботния ден в зала "Христо Ботев" ще започне с битката за пето място между столичните Локомотив и Академик. Мачът е от 14 часа и също ще бъде излъчен от интернет телевизията Sportmedia.tv.