2. Волейбол
  3. ЦСКА срази Монтана

ЦСКА срази Монтана

"Армейците" изравниха резултата в серията

Мъжкият волейблен отбор на ЦСКА победи Монтана с 3:1 гейма и изравни полуфиналната серия на една на една победи, след като в първия мач вчера отстъпи на съперника си след драматичен двубой с 2:3 гейма. И двете срещи се играха в зала "Младост" в Монтана.

Армейците, водени от Александър Попов, спечелиха първата част с 25:20 точки, а втората домакините затвориха на 23 точки. Последваха два гейма, които ЦСКА взе с 25:21 и така двата тима ще изиграят поне още два мача, за да определят финалиста в Суперлигата. Това ще е отборът, който постигне три успеха от максимум пет срещи, които ще се състоят.

ЦСКА ще бъде домакин на предстоящите два двубоя. Те ще се играят в зала "Христо Ботев" в София на 29 и 30 март от 18:30 часа.

Левски спечели Суперкупата на България за втора поредна година (ВИДЕО)

"Сините" надвиха Дея спорт Бургас с 3:2 гейма

Ники Желязков: Макар да бихме мачът ни с ЦСКА не бе никак лесен