2. Волейбол
  3. ЦСКА върви уверено към финала в Суперлигата

ЦСКА върви уверено към финала в Суперлигата

Мъжкият отбор на ЦСКА (София) спечели и втория мач от полуфиналната си серия срещу Пирин Балканстрой (Разлог), отново в три гейма - 3:0 (25:20, 25:21, 25:23), и вече води с 2:0 победи в серията, която се играе до 3 победи.

Вероятният съперник на "червените" по пътя към защита на титлата е вечният съперник Левски Сиконко, който също води с 2:0 победи на Лукойл Нефтохимик.

Следващата среща от серията между отборите, водени от Сашо Попов и Мирослав Живков е  на 7 април от 17:30 часа в Разлог.