2. Волейбол
  3. ЦСКА започна годината с победа над Славия

ЦСКА започна годината с победа над Славия

Преди срещата "червените" фенове си купиха картата "100 сърца за ЦСКА", осигуряваща средства за дейността на тима

ЦСКА победи Славия с 3:1 гейма в мач, който даде старт на женското волейболно първенство през 2015 година.

Двата тима изиграха един много интересен двубой, изпълнен с обрати в столичната зала "Васил Симов". Преди началото на срещата, феновете на "червените" се възползваха от възможността да си закупят картата "100 сърца за ЦСКА", която осигурява важни средства за дейността на волейболния тим.

Момичетата на Юлия Иванова нямаха никакви проблеми през първия гейм и без проблеми го затвориха с категоричното 25:7. "Белите" обаче показаха напълно различно лице през втората част, която все пак отново бе спечелена от "армейците" с 30:28. Късметът се усмихна на Славия през третия гейм. Тогава гостите имаха стабилен аванс почти през цялото време и успяха да го задържат до края и да спечелят тази част с 25:22.

Четвъртият гейм също бе доста интересен. "Белите" стартираха по-добре и взеха крехък аванс, който обаче бързо бе стопен от Ралина Дошкова и компания. "Армейците" бързо обърнаха резултата в своя полза и до средата на тази част имаха стабилна преднина от пет точки. Гостите не се предадоха и имаха възможност да вземат и този гейм, но в крайна сметка ЦСКА бе отборът, който се поздрави с крайния успех, след като спечели с 25:22.

"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"