2. Волейбол
  3. УНСС с втора победа в Суперлигата

УНСС с втора победа в Суперлигата

Отборът на УНСС срази с 3-2 тима на Черно Море БАСК в мач от 22-ия кръг на редовния сезон в Националната Волейболна лига при мъжете.

Домакините от София, които са последни в класирането на лигата, спечелиха първия гейм с 25:19. Варненци обаче изравниха резултата, печелейки втория гейм с 18:25. УНСС взе третия гейм с 25:23, но Черно Море докара нещата до тайбрек, след 24:26 в четвъртия гейм. Домакините обаче показаха по-здрави нерви в тайбрека, спечелиха го с 15:11, а по този начин записаха победа с 3-2.

УНСС остава на последното място в класирането, но с актив от 7 точки, а Черно Море БАСК са десети с актив от 11 точки.