2. Волейбол
  3. Виктория Волей с нова разгромна победа при юношите младша възраст

Виктория Волей с нова разгромна победа при юношите младша възраст

Юношите младша възраст на Виктория Волей записаха втора поредна разгромна победа на зоналния турнир, на който са домакини

Юношите младша възраст на Виктория Волей записаха втора поредна разгромна победа на зоналния турнир, на който са домакини. Младите надежди на клуба днес разгромиха отбора на Перун (Варна) с 3:0 (25:13; 25:8; 25:15) за 48 минути и следобед ще спорят със Славия за първото място, даващо право на участие на републиканското първенство.

Драган Иванов започна със същата стартова шестица като вчера - Васил Атанасов, Иван Иванов, Явор Дандаров, Георги Стойков, Спас Байрев, Костадин Бишуров и Иво Драмов - либеро, като посредата на втория гейм Иван Иванов и Костадин Бишуров бяха заменени съответно от Константин Ташев и Кирил Меретев.

Днешната среща премина в тренировъчно темпо, като момчетата на Драган Иванов не срещнаха никаква съпротива. Най-резултатен за победителите стана центърът Георги Стойков с 11 точки (100% атака и 2 блока). По още 10 добавиха Спас Байрев (2 блока) и разпределителя Васил Атанасов (5 аса, 3 блока). За гостите от Варна най-резултатен стана Акиф Акиф с 8 точки (1 блок).

Следващата среща на отбора е днес от 17:00, когато ще се изправи срещу отбора на Славия, който също има 2 чисти победи с по 3:0 гейма. Мачът се явява своеобразен финал за първото място.

Виктория Волей - Перун 3:0 (25:13; 25:8; 25:15)

Виктория Волей (Драган Иванов): Костадин Бишуров 6т. (2 аса); Васил Атанасов 10т. (5 аса, 3 блока); Спас Байрев 10т. (2 блока); Георги Стойков 11т. (2 блока); Явор Дандаров 4т. (3 блока); Иван Иванов 7т. (1 блок), Иво Драмов - либеро; Константин Ташев 4 т. (2 блока); Кирил Меретев

Перун (Д. Стоянов): Борислав Божилов 4т., Хирил Христов 2т., Николай Йорданов 2т., Васил Маринов 5т., Акиф Акиф 8т., Александър Цветков 1т., Борислав Костадинов - либеро, Светослав Тодоров, Милен Димов.