2. Волейбол
  3. Владо Николов завърши с 26 точки при победа на Лион във волейболното първенство на Франция

Владимир Николов реализира 26 точки за победата на АСЮЛ Волей Лион у дома срещу Лил с 3:1 (25:27, 25:22, 25:20, 25:19) в мач от четвъртия кръг във френското първенство. Либерото Владислав Иванов също игра в състава на Лион.

Домакините имат актив от 6 точки на осмото място във временното класиране в шампионата. В друга среща от кръга Тулуза с национала Мирослав Градинаров в състава си загуби с 0:3 (23:25, 20:25, 24:26) като гост срещу Нарбон. Нападателят Градинаров завърши с 2 точки, след като влезе като резерва.

В класирането Тулуза заема четвърта позиция с 8 точки. Поражението беше първо за гостите в първенството.

В седмия кръг на руския шампионат либерото Теодор Салпаров игра за Зенит Казан при победата с 3:1 (22:25, 25:20, 25:21, 25:20) като гост срещу Динамо Краснодар.

Зенит е на пето място в класирането с актив от 15 точки.

В друга среща от кръга воденият от треньора Пламен Константинов отбор на Губерния Нижни Новгород загубиха с 0:3 (30:32, 18:25, 20:25) като гости срещу Динамо Москва.

Губерния заема осмото място в класирането с актив от 9 точки.

Нефтяник Оренбург с Георги Братоев в състава си победи у дома Югра-Самотлор Нижневартовск с 3:2 (25:17, 20:25, 28:26, 23:25, 15:13). Плеймейкърът Братоев завърши с 2 точки. Нефтяник е на 11-о място в подреждането с 6 точки.

Газпром Сургут с националите Тодор Алексиев и Теодор Тодоров в състава си загуби с 1:3 (19:25, 25:16, 23:25, 20:25) у дома срещу Белогорие Белгород. Центърът Тодоров реализира 8 точки, докато нападателят Алексиев отбеляза 16 точки.

В класирането Газпром се намира на 10-о място с 8 точки.

"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"