2. Волейбол
  3. Волейболисти от Варна ликуват в Албена

Волейболисти от Варна ликуват в Албена

Отборът на Черно море (Варна) спечели първото място в Източната аматьорска волейболна лига

Отборът на Черно море (Варна) спечели първото място в Източната аматьорска волейболна лига. В ТОП 3 на надпреварата за сезон 2011/2012 г. влязоха още два тима от морската ни столица - Енерджи и Крис Терм. Четвърти завършиха Спортист 98 (Ген. Тошево), следвани от ПМГ Силистра, Бургасволей, ВК Омуртаг и Черноморец (Бяла).

Финалните срещи в шампионата се изиграха в спортната зала до хотел “Добруджа” в Албена. Край морето се изиграха общо 13 срещи, след което най-добрите получиха медали и купи от домакините и организаторите на първенството.

Ето и всички резултати от мачовете в курортния комплекс: Черно море - Крис Терм 3-1, Черноморец - Спортист 99 0-3, Енерджи - Олимпик - Омуртаг 3-0, Бургасволей - ПМГ Силистра 3-1, Крис Терм - Бургасволей 3-1, Черноморец - Енерджи-Олимпик 1-3, ПМГ Силистра - Спортист 99 1-3, Омуртаг - Черно море 2-3, Омуртаг - Черноморец 0-3, Енерджи-Олимпик - ПМГ Силистра 3-0, Спортист 99 -  Крис Терм 0-3, Енерджи-Олимпик - Бургасволей 3-1 и Черноморец - Бургасволей 2-3.