2. Волейбол
  3. Волейболните национали приключиха със загуба подготовката за Евро 2011

Волейболните национали приключиха със загуба подготовката за Евро 2011

Българският национален отбор по волейбол завърши със загуба подготовката си за Европейското първенство в Чехия и Австрия.

Нашите загубиха с 2:3 от Словения приятелския мач, част от турнира „Турноа дьо Франс“, в който участват още тимовете на Франция и Турция.

Нашите загубиха първите два гейма, но след това изравниха резултата, за да загубят тайбрека - 23:25, 23:25, 25:21, 31:29, 10:15.

Селекционерът Радостин Стойчев използва принципно основния си състав, като голямата промяна беше, че вместо Теодор Тодоров игра Костадин Гаджанов.

БЪЛГАРИЯ - СЛОВЕНИЯ 2:3 (23: 25, 23:25, 25:21, 31:29, 10:15)

България: Андрей Жеков, Владимир Николов, Матей Казийски, Тодор Алексиев, Костадин Гаджанов, Виктор Йосифов, Владислав Иванов-либеро;

Словения: Ален Пайенк, Митя Гаспарини, Деян Винчич, Вид Якопин, Тине Урнаут, Драган Радович, Себастиян Скорч-либеро;