2. Волейбол
  3. Волейболните ни национали се прибират в София утре

Волейболните ни национали се прибират в София утре

Националният отбор на България по волейбол се прибира утре следобед от Аржентина, където заехме четвъртото място във финалите на Световната лига.

Българската група се прибира на две части, като първата, в която са Любо Ганев, Георги и Валентин Братоеви и част от щаба, каца в 13,30 часа на терминал 2.

В 17,40 часа с полет от Рим пристигат всички останали състезатели плюс старши треньора Камило Плачи и главния мениджър Владимир Николов.

От сряда отборът излиза в почивка, а подготовката за европейското първенство ще започне на 8-ми август в София. Плачи ще изпрати повиквателни на всички играчи, които ще използва за второто ни голямо състезание през тази година.