2. Волейбол
  3. Волейболните юноши на Монтана продължават без загуба (СНИМКИ)

Волейболните юноши на Монтана продължават без загуба (СНИМКИ)

Отборът на Монтана продължава без загуба в шеста волейболна група за юноши ст.в. Пред стотина зрители в зала „Огоста” за малко повече от час момчетата на треньора Ивайло Бодурски победиха Царевец (Велико Търново) с 3:0 гейма.

Най-оспорвана бе първата част, която домакините спечелиха с 25:21. Следващите две бяха затворени съответно при резултат 25:14 и 25:15. С този си успех Монтана запази лидерската си позициия във временното класиране с пълен актив от 9 точки и без загубен гейм 9:0.

В следващия кръг отборът по програма почива, а след това гостува на Габрово.